Будівництво лазні з бруса своїми руками: покрокова інструкція з будівництва лазні

Будівельні етапи

Першорядно виробляються інженерні дослідження, щоб визначити рельєфні особливості площі, ґрунтовий вміст, глибинне або поверхневе пролягання підземних вод.

Це необхідні заходи, які дають змогу вибрати правильний тип фундаментної основи. Проекти лазень пропонуються у готовому вигляді або розробляються в індивідуальному порядку з урахуванням усіх побажань власників.

















Після закупівлі будматеріалів приступають до закладки фундаменту, який буває:

  1. Стрічковою конструкцією. У траншею закладається піщано-гравійна суміш, армована сітка. Споруджується опалубка, що заливається бетоном на глибину промерзання грунту. Надземна висота складає півметра. По внутрішньому периметру сиплять щебінь або пісок. Після 3 тижнів розпочинають кладку.
  2. Стовпчастим типом, що виглядає цегляними стовпами з бетонною подушкою під несучі стіни. Конструкцію зміцнюють за допомогою арматури та оснащують гідроізоляцією з двох шарів руберойду на розплавленому бітумі. Для облаштування такого різновиду не знадобиться ціла бригада помічників, є самостійна закладка.
  3. Свайно-гвинтовий вид, необхідний, якщо на майданчику присутній крутий ухил, його характеризує стійкість навіть до землетрусів.

Особливо затребувані у власників власності перші два варіанти.