Маленька вбиральня: 150 фото невеликих, зручних вбиралень, поради з дизайну

Де облаштовувати таке приміщення

Найчастіше в квартирах вже передбачені невеликі комори в кілька квадратних метрів. Їх переробляють під вбиральні самостійно. Це набагато економічніше.









Зробивши ремонт у даній кімнаті, варто лише замовити необхідні меблі, облаштувати полиці, встановити на них стандартні однакові ящики.

Кращі вбиральні системи для невеликої вбиральні можна замовити вже в готовому вигляді в меблевому цеху. Каркасна конструкція обійдеться недорого і служитиме протягом десятків років. Варто повісити на стіну гардеробне дзеркало, щоб приміщення служило не тільки місцем зберігання, а й зручною примірочною.

Окрім одягу постільної білизни в маленькому вбиральні, створеному з комори, можна розмістити коробочки з канцелярськими дрібницями, стелаж для книг і фотоальбомів, прасувальну дошку.

Неординарне місце для зберігання одягу та взуття

Нерідко сучасні господарі квартир облаштовують вбиральню на лоджіях або балконах, з тією умовою, що це приміщення буде утеплено та засклено. У такому випадку багато хто дає інструкції, як зробити вбиральню.

  1. Необхідно демонтувати старе покриття стін, стелі, вирівняти підлогу.
  2. Заштукатурити та проґрунтувати поверхні, підлогу залити бетоном.
  3. Замостити на стіни пластикові панелі або просто пофарбувати поверхні.
  4. Провести освітлення.
  5. Змонтувати пластикову стелю.
  6. Придбати практичне покриття для підлоги. Це може бути лінолеум, ковролін або ламінат.

Варіантів дизайну вбиральні на балконі кілька. Шафи для речей встановлюють у бокових частинах приміщення. Ще одне рішення – вимостити неглибокі ніші в нижній частині балкона, щоб зберігати там постільну білизну, а збоку поставити одну велику шафу до стелі. У ньому доцільно розмістити поперечини для верхнього одягу.