Як очистити нержавіючу сталь: покрокова інструкція з видалення темних плям, накипу, нагару, кіптяви

Пригоріло – не біда

«Озирнутися не встигла, а ось каша підгоріла». Що можна зробити і як очистити нержавіючу сталь, що пригоріла, в такому випадку.

  • Пригоріла їжа відійде досить швидко і без особливих труднощів, якщо в каструльку насипати кілька ложок солі і прокип’ятити деякий час на невеликому вогні.
  • Потім просто скористатися губкою. Так само роблять у випадку, коли виникає питання про те, як очистити нержавіючу сталь від пригорілого варення.
  • Тільки при цьому можна додатково замочити її таким же розчином з додаванням порошку та миючого засобу для посуду.

Взявши трохи натурального лимонного соку, очищаємо вилки з нержавіючої сталі від плям, що з’явилися. Якщо їх протерти такою рідиною, а потім добре начистити за допомогою звичайної зубної пасти або порошку, то плями швидко виведуться, і з’явиться такий бажаний блиск.

Зварили на вечерю смачну картоплю? Не варто поспішати виливати воду з-під нього.Візьміть ті столові прилади, які, як вам здається, потьмяніли і покладіть у відвар. Достатньо буде кількох хвилин. Після чого вони натираються до блиску звичайною сухою ганчірочкою. Початковий блиск відновлено.

Поліровка побутових предметів зі сталі, за винятком посуду, може проводитися за допомогою олії:

  • Дитячий;
  • Мінерального.

Така процедура, крім додання відповідного блиску, допоможе створити захисну плівку. Деякі підприємливі господині користуються для цього поліроллю для автомашин.

Головне для зовнішнього вигляду предметів кухонного побуту – регулярність догляду.