Як зробити стелю своїми руками: найкращі варіанти + покрокова інструкція недорогого оздоблення

Складання натяжної стелі

Уявляємо простий вид установки, коли відсутні труби та інші комунікації, що йдуть крізь стелю, а приміщення без поверхонь, що виступають. Для закріплення плівки застосовується спеціальний профіль – багет.

Процедура встановлення наступна:

  1. За допомогою водяного рівня необхідно знайти нижній рівень кімнати. Позначка робиться – відсунувшись на два сантиметри, це потрібно для зручного закріплення профілю. Далі потрібно прокреслити нульовий рівень з усіх боків кімнати.
  2. Проводиться вимірювання всіх кутів у кімнаті для рівного стикування профілю у кутах будинку. Для цього застосовується транспортир, що розкладається.
  3. Потрібно підготувати профільну рейку. Коли рейка виявляється довшою за ширину приміщення, тоді кінці рейки запилюються під кутом, подібним до половини кута приміщення (виміряної транспортиром).
  4. Коли рейка менша за ширину кімнати, тоді кут запилюється під підлогу кута кімнатки, а другий під 90 градусів для гарного прилягання до другої частини профілю.
  5. Потім береться додаткова ділянка профілю і з ним роблять те ж саме, тільки косина робиться для іншого кута. Дві ділянки профілю промазуються клеєм.

  6. Профіль кріпиться на стіні за рівнем горизонтально, застосовуючи дюбелі або шурупи. У підсумку має вийти кімната із закріпленим профілем з усіх боків стелі.

Підключається до роботи теплова гармата і кімната має прогрітися до +40 градусів. Далі здійснюється натяг полотна.