Молди своїми руками: майстер-клас для початківців з інструкцією з виготовлення

Молди своїми руками поетапно: інструкція створення різних форм із силікону та крохмалю в домашніх умовах (120 фото)

На сьогоднішній день прикраса будинку виробами, зробленими своїми руками, набуває все більшої і більшої популярності. Одним із найяскравіших прикладів Hand-made можна назвати фігурне ліплення.

Незважаючи на її широку поширеність, далеко не всі майстри та майстрині навчені всім тонкощам художнього ліплення. У такому випадку на допомогу приходить використання спеціальних форм, які називаються молдами.

До помітних переваг таких пристроїв належить їхня можливість багаторазового використання, легкість роботи з ними, а також, дотримуючись певних інструкцій, на виході можна отримати той чи інший виріб з потрібною текстурою та візерунками.

Як правило, готові магазинні форми для ліплення виготовляють із силікону або пластику.

Кожного разу купувати різні форми для нових виробів занадто затратно, але творити щось хочеться. Тому винахідливі майстрині знайшли вихід із цієї ситуації, адже завжди можна виготовити молди своїми руками!

Це допоможе значно заощадити час і гроші, створити свою унікальну форму потрібних розмірів з відповідним рельєфом і фактурами. Фото та ідеї для красивих молдів завжди можна знайти в інтернеті або вигадати їх самостійно.