Прикраси з епоксидної смоли своїми руками: майстер-клас з фото для початківців

Прикраси з епоксидної смоли: вчимося робити сережки, кулони, підвіски своїми руками.

Сучасні моделі прикрас дозволяють додати яскраві деталі у образ кожної модниці. Їх виготовляють із різних декоративних матеріалів. Великою популярністю користуються незвичайні аксесуари з епоксидної смоли. Усередині намистин вдається відобразити квіти, дрібних комах, яскраві пігменти.

Сьогодні створено велику кількість інструкцій, як правильно робити прикраси з епоксидки. Кожна методика розроблена з урахуванням професійного досвіду майстрів. При дотриманні порад та рекомендацій вдається отримати оригінальні аксесуари, які можна використовувати для повсякденного та вечірнього способу.Що роблять з епоксидної смоли

З епоксидки можна зробити незвичайні вироби. До них відносять:

  • Брошь;
  • Браслети;
  • Сережки;
  • Підвіски та кулони.


У такого виду біжутерії з’явилася своя аудиторія. Відсутність дорогоцінних деталей та дорогих матеріалів ніяк не знижує інтерес до подібних виробів. Кожна модель має особливості.

Сьогодні у продажу виробу з епоксидної смоли вважається прибутковим та успішним бізнесом. Саме тому інтерес до цього виду рукоділля зростає з кожним днем.

Насправді епоксидна смола вважається досить примхливим видом матеріалу. Працюючи з нею необхідно мати чітке уявлення про принципи робочого процесу. До того ж наявність навички та професійного досвіду вітається.

У цьому матеріалі зібрані найкращі методики поетапного виготовлення прикрас своїми руками. Завдяки цьому керівництву вдається сформувати уявлення про хімічні компоненти, способи їх сушіння та методики обробки.