Як очистити ложки та вилки: найкращі способи очищення столових приладів у домашніх умовах

Як очистити ложки та вилки – ефективні методи швидкого очищення столових приладів від бруду та нальоту до блиску.

Столові прилади часто використовуються в будь-якому будинку. Жоден прийом їжі не обходиться без них. Через постійне застосування прилади втрачають свій первісний вигляд.

Для того щоб повернути їм колишню красу та свіжість потрібно знати як очистити ложки та вилки у домашніх умовах. Нижче у статті розглянуто способи, як це правильно зробити.

Варіанти з одним компонентом

Як прибрати наліт із ложок та вилок хоче знати кожна господиня. Відмінний спосіб – протерти предмети серветкою, змоченою в 9% оцті. Розбавляти рідину не треба. Після процедури прилади добре прополіскують і сушать. Оцет легко прибирає жир та вапняний наліт.

Напої, які містять у складі лимонну кислоту, на ура справляються з різними забрудненнями. Продукція компанії Кока-Кола чудово підійде для експерименту.

Варіант, звичайно, не найбюджетніший, але якщо залишилася вода вже без газів, не обов’язково її виливати. Можна почистити інвентар. При цьому краще використовувати безбарвну рідину.

Вибираючи межу спрайтом та колою, віддається перевага першому напою.

  • Впоратися зі стійким жирним нальотом допоможе масло.Наносимо невелику кількість на м’який матеріал та натираємо вилки та ложки. Далі через кілька хвилин приступаємо до миття посуду. Досвідчені господині звертаю увагу, що оливкова олія має більший вплив, ніж соняшникова.
  • Картопля також має корисні при чищенні властивості. Крохмаль очищає неприємний наліт та повертає сяйво предметам. Достатньо половинками овоча натерти прилади. Між зубцями використовуються тонші часточки картоплі.
  • Для боротьби з брудом також застосовують зубну пасту, порошок, лимонну кислоту, сік цибулі, сік лимона, кавові залишки. При виборі засобу враховується матеріал столових приладів та характер забруднення.