Змішувач для кухні: ТОП кращих моделей змішувачів

Показники функціональності

Габарити крана варто продумати, перш ніж приступити до монтажу змішувача. Розміри дозволять визначити, наскільки близько змішувач буде від меблів і чи зможе повністю виконувати заявлені показники.

Трубка виливу має бути високою, щоб не заважала мити посуд, і вода не бризкала на меблі. У гарного крана вигин повинен бути не менше 25 см. Важливо, в комплекті до такого змішувача має йти глибоке миття. Фото дає можливість оцінити висоту виливу та вибрати глибину миття.

Якщо у змішувача є функція повороту та висувний шланг, це мрія господині.

З гнучким змішувачем можна не тільки ретельно вичистити корито мийки, але й без зусиль обмити високий та великий за габаритами посуд. А користуватися чистою водопровідною водою допоможе змішувач для кухні з фільтром.

Виходячи з функціональних особливостей водного крана, виділяють три основні види змішувача.

  • Одноважільні кухонні прилади
  • Двовентильні пристрої
  • Безконтактні (сенсорні) моделі

Одним із найпростіших видів належить одноважільні змішувачі. Їх обирають близько 80% споживачів. Цей аксесуар зручний та простий у використанні. Подача води регулюється важелем, який може розташовуватися під краном або з боку пристрою.

  • Вартість одноважільного змішувача вища за вентильний, але він практичний і економний у витраті води.
  • При виході з ладу знадобиться лише заміна одного регульованого елемента картриджа.
  • У традиційних приладів води крани з вентилями подачі водопровідної води розташовані з обох боків пристрою.
  • Двовентильні змішувачі вважаються не найзручнішим варіантом для кухні.
  • Щоб виставити необхідну температуру, необхідно використати одразу два вентилі.








Сьогодні двовентильний аксесуар більше підійде до класичного стилю кухні. На фото кухні у стилі прованс, якраз і використаний вінтажний змішувач у стилі ретро.

Безконтактні змішувачі води для кухні працюють завдяки датчику руху, він автоматично запускається у відповідь на наближення рук. Такі крани легкі на практиці та економні.

А от якщо заповнювати велику ємність, необхідно підносити руку кілька разів до панелі. Такий показник – єдиний недолік цього змішувача. Ціна на змішувач буде значно вищою, порівняно з класичним або одноважільний агрегатом.